Jak rezerwować

JAK REZERWOWAĆ WYJAZDY

1. Wyjazdy można u nas rezerwować zarówno w biurze jak i drogą elektroniczną przez naszą stronę internetową.
2. Wybierają Państwo swój ulubiony kierunek wakacyjny w naszej wyszukiwarce ofert i starannie wypełniają formularz rezerwacyjny. Wystarczy nacisnąć „wyślij zgłoszenie” i system automatycznie poinformuje nas o dokonaniu wstępnej rezerwacji. Uwaga: wstępna rezerwacja nie wiąże się z żadnymi kosztami ani zobowiązaniami.
3. Po otrzymaniu danych z formularza nasz pracownik skontaktuje się z Państwem telefonicznie celem potwierdzenia miejsc w hotelu oraz ustalenia i potwierdzenia wszelkich szczegółów rezerwacji.
4. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. W tym celu zapraszamy Państwa do naszego biura. Dla tych z Państwa, którzy nie mogą do nas dotrzeć osobiście, możemy zaakceptować skan podpisanej umowy, który Państwo mogą przesłać do nas mailem na nasz adres mailowy (biuro@fiba.net.pl) lub faksem (32 733 16 40). Jednak ze względu na wymogi touroperatorów będziemy prosić o dostarczenie oryginału podpisanej umowy – osobiście bądź za pośrednictwem poczty (listem poleconym).
5. Płatność:

  • jeżeli od dnia dokonania rezerwacji do daty wyjazdu jest więcej niż 30 dni wystarczy wpłata zaliczki, której wysokość uzależniona jest od warunków touroperatora ale zazwyczaj nie więcej niż 30% całości;
  • jeżeli od dnia dokonania rezerwacji do daty wyjazdu jest mniej niż 30 dni wówczas konieczna będzie wpłata całej kwoty.

Wpłat prosimy dokonywać na nasze konto:
ING Bank Śląski
52 1050 1256 1000 0091 4207 6042
Potwierdzenie dokonania płatności prosimy dostarczyć do nas wraz z podpisaną umową (osobiście bądź mailem).
6. Po otrzymaniu powyższych dokumentów my dokonamy finalizacji rezerwacji. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie wyznaczonych przez nas terminów odsyłania dokumentów i dokonywania wpłat. Tylko wtedy będziemy mogli utrzymać zarezerwowane miejsca.
7. Przekazanie dokumentów podróżnych nastąpi pocztą lub bezpośrednio na lotnisku, przy stanowisku odpraw, czy też w autokarze.
8. W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności można się z nami kontaktować telefonicznie pod nr 32 733 16 40.

UWAGA: Prosimy pamiętać, że niekiedy w przypadku ofert „last minute”, gdzie do wylotu zostało niewiele czasu, dostępność miejsc w hotelach i w samolocie zmienia się dosłownie z minuty na minutę. Może zdarzyć się więc sytuacja, że od momentu wpłynięcia Państwa zamówienia do przygotowania umowy-zgłoszenia, oferta będzie już nieaktualna. W przypadku takich imprez zalecamy osobistą wizytę w naszym biurze.